místní autobus

Bus 100952 1003

23456H

  • 2:20 Praha,,Sídliště Řepy D 0 0 km
  • 2:21 Praha,,Strojírenská D 0 1 km
  • 2:22 Praha,,Halenkovská D B 1 km
  • 2:23 Praha,,Sídliště Zličín D B 2 km
  • 2:25 Praha,,Zličín B 3 km
  • 2:27 Praha,,Depo Zličín D B 5 km
  • 2:28 Chrášťany,,Scania-Label D 1 5 km
  • 2:29 Chrášťany,,Protherm D 1 6 km
  • 2:30 Chrášťany 1 6 km
  • 2:31 Chrášťany,,Mezcestí D 1 7 km
  • 2:32 Rudná,,U nádraží x 1 8 km
  • 2:33 Rudná,,Dušníky 1 8 km
  • 2:34 Rudná,,u kina 1 8 km
  • 2:35 Rudná,,Nerudova 1 9 km
  • 2:36 Rudná,,škola 1 9 km
  • 2:37 Rudná,,Hořelice 1 10 km
  • 2:38 Rudná,,V Brance 1 11 km
  • 2:40 Nučice,,Pod Vinicí 1 12 km
  • 2:41 Nučice,,Prokopská náves 1 12 km
  • 2:42 Nučice,,Sokolská 1 13 km
  • 2:43 Nučice,,Na Krahulově 1 13 km
  • 2:46 Nučice,,rozc.Krahulov D 1,2 15 km
  • 2:48 Loděnice,,pod lanovkou 2 17 km
  • 2:50 Loděnice 2 18 km
  • 2:51 Loděnice,Jánská,II D 2 19 km
  • 2:53 Vráž,,U Jelena 3 21 km
  • 2:55 Vráž,,rozc.k žel.st. x 3 21 km
  • 3:00 Beroun,,U Slavaše 3,4 25 km
  • 3:01 Beroun,,U černého koně MHD 3,4 25 km
  • 3:02 Beroun,,Hlinky MHD 4 26 km
  • 3:03 Beroun,,U Zelených MHD D 4 26 km
  • 3:04 Beroun,,Jungmannova MHD 4 27 km
  • 3:06 Beroun,,Velké sídliště MHD 4 27 km
  • 3:07 Beroun,,sídliště MHD 4 28 km
    • Praha,Sídliště Řepy - Beroun,sídliště
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Praha 5; 725 100 725
    • jede od 7.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T1790 So+Ne: T1791