místní autobus

Bus 100395 3077

1

  • 0:35 Praha,,Smíchovské nádraží 0 0 km
  • 0:37 Praha,,Lihovar 0 1 km
  • 1:02 Dobříš,,Kodetka D 5 36 km
  • 1:03 Dobříš,,Průmyslová zóna D 5 36 km
  • 1:06 Dobříš,,Větrník 5 37 km
  • 1:10 Dobříš,,nám. 5 39 km
  • 1:12 Dobříš,,lom D 5 40 km
  • 1:19 Dubenec,,Skalka I. D 6,7 50 km
  • 1:22 Dubno,,rest. MHD 7 52 km
  • 1:23 Dubno,,ObÚ MHD D 7 53 km
  • 1:25 Příbram,Nová Hospoda MHD D 7 54 km
  • 1:26 Příbram,,Stadion Horymír MHD D 7 55 km
  • 1:27 Příbram,,Sevastopolské nám. MHD D 7 55 km
  • 1:28 Příbram,,Jiráskovy sady MHD 7 56 km
  • 1:31 Příbram,,aut.nádr. MHDx 7 57 km
  • 1:32 Příbram,,Čs.armády MHD 7 57 km
  • 1:33 Příbram,,sídl.II.poliklinika MHD 7 58 km
  • 1:35 Příbram,,Školní III.poliklinika MHD 7 59 km
  • 1:37 Příbram,,Školní kruhový objezd MHD 7 60 km
  • 1:38 Příbram,Zdaboř,Nemocnice MHD 7 60 km
  • 1:39 Příbram,Drkolnov,Nemocnice MHD D 7 61 km
  • 1:40 Příbram,Drkolnov,Podbrdská MHD 7 61 km
  • 1:42 Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř MHD 7 62 km
    • Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Dobříš; 725 100 725
    • jede v 1,29.X.,18.XI.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Jízda s předem zakoupenou jízdenkou. Doplňkový prodej jízdenek bez přirážky u řidiče.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2046 So: T2047 Ne: T2047