místní autobus

Bus 729165 201

6+

  • 4:49 Hustopeče,,aut.nádr. 545 0 km
  • 4:52 Hustopeče,,nemocnice 545 1 km
  • 4:57 Starovice 545 4 km
  • 4:59 Starovice,,ZD D 545 5 km
  • 5:03 Uherčice,,ZD D 535 8 km
  • 5:05 Uherčice,,ObÚ 535 8 km
  • 5:06 Uherčice,,Na trávníku D 535 9 km
  • 5:08 Velké Němčice,,rozc.2.0 D 535 10 km
  • 5:10 Vranovice,,vodárna D 535 12 km
  • 5:12 Vranovice,,Lipová D 535 14 km
  • 5:14 Vranovice,,škola D 535 15 km
  • 5:16 5:22 Vranovice,,žel.st. 535 16 km
  • 5:23 Vranovice,,škola D 535 16 km
  • 5:24 Vranovice,,sokolovna D 535 17 km
  • 5:26 Vranovice,,u hřbitova D 535 18 km
  • 5:28 Přibice,,u kaple 535 19 km
  • 5:31 Přibice,,kostel 535 19 km
  • 5:34 Pohořelice,,Velký Dvůr sádky D 530 22 km
  • 5:36 Pohořelice,,Velký Dvůr 530 23 km
  • 5:39 Pohořelice,,průmyslová zóna jih D 530 26 km
  • 5:40 Pohořelice,,MěÚ 530 27 km
  • 5:42 Pohořelice,,nám. 530 28 km
    • Hustopeče - Vranovice - Pohořelice
    • BORS BUS s.r.o.; Břeclav; 519 444 200
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK
    • Grafikony: PD: OV652 SN: OV652
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 70 cestujících.