místní autobus

Bus 729165 211

6+

  • 16:44 Hustopeče,,aut.nádr. 545 0 km
  • 16:47 Hustopeče,,nemocnice 545 1 km
  • 16:52 Starovice 545 4 km
  • 16:54 Starovice,,ZD D 545 5 km
  • 16:58 Uherčice,,ZD D 535 8 km
  • 17:00 Uherčice,,ObÚ 535 8 km
  • 17:01 Uherčice,,Na trávníku D 535 9 km
  • 17:03 Velké Němčice,,rozc.2.0 D 535 10 km
  • 17:05 Vranovice,,vodárna D 535 12 km
  • 17:07 Vranovice,,Lipová D 535 14 km
  • 17:09 Vranovice,,škola D 535 15 km
  • 17:11 Vranovice,,žel.st. 535 16 km
    • Hustopeče - Vranovice - Pohořelice
    • BORS BUS s.r.o.; Břeclav; 519 444 200
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK
    • Grafikony: PD: OV652 SN: OV652
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 70 cestujících.