místní autobus

Bus 729165 216

6+

  • 19:45 Vranovice,,žel.st. 535 0 km
  • 19:46 Vranovice,,škola D 535 0 km
  • 19:48 Vranovice,,Lipová D 535 1 km
  • 19:50 Vranovice,,vodárna D 535 4 km
  • 19:52 Velké Němčice,,rozc.2.0 D 535 5 km
  • 19:55 Uherčice,,Na trávníku D 535 7 km
  • 19:57 Uherčice,,ObÚ 535 7 km
  • 19:59 Uherčice,,ZD D 535 8 km
  • 20:02 Starovice,,ZD D 545 11 km
  • 20:04 Starovice 545 11 km
  • 20:09 Hustopeče,,nemocnice 545 14 km
  • 20:12 Hustopeče,,aut.nádr. 545 15 km
    • Hustopeče - Vranovice - Pohořelice
    • BORS BUS s.r.o.; Břeclav; 519 444 200
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK
    • Grafikony: PD: OV652 SN: OV652
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 70 cestujících.