÷

Bus 384 (100384 4019)

6+

  • 15:05 Praha,,Zličín B 0 km
  • 15:19 Loděnice 2 13 km
  • 15:20 Loděnice,Jánská,II D 2 14 km
  • 15:22 Vráž,,U Jelena 3 15 km
  • 15:24 Vráž,,rozc.k žel.st. x 3 16 km
  • 15:29 Beroun,,U Slavaše D 3,4 19 km
  • 15:31 Beroun,,U černého koně 3,4 20 km
  • 15:33 Beroun,,Plzeňka 4 21 km
  • 15:36 Beroun,,sídliště 4 22 km
  • 15:37 Beroun,,Lidl D 4 22 km
  • 15:39 Králův Dvůr,,u zámku 4 23 km
  • 15:40 Králův Dvůr,,Na knížecí 4 24 km
  • 15:42 Králův Dvůr,,U Tří zvonků 4 24 km
  • 15:44 Králův Dvůr,Počaply,Plzeňská 4 25 km
  • 15:46 Králův Dvůr,Levín,Levínský vršek D 4 26 km
  • 15:47 Králův Dvůr,Levín D 4 27 km
  • 15:50 Zdice,,nám. 5 29 km
    • Praha,Zličín - Hořovice,nám.B.Němcové
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Hořovice; 725 100 725
    • jede do 30.XI. v 6,+
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2515 So+Ne: T2077
    • linka 384 [PID]