dálkový autobus

Bus 370703 2

6Rº

  • 9:30 Praha,,Na Knížecí 5 0 km
  • 10:18 Milín 59 km
  • 10:35 Čimelice,,nám. 79 km
  • 10:55 11:00 Písek,,aut.nádr. MHD 7 105 km
  • 11:15 Protivín,,nám. 119 km
  • 11:25 Vodňany,,aut.nádr. 8 127 km
  • 11:30 Vodňany,Pražák 130 km
  • 11:35 Bavorov,,nám. 136 km
  • 11:41 Strunkovice n.Blan. 141 km
  • 11:45 Strunkovice n.Blan.,Svojnice 143 km
  • 11:47 Vitějovice 144 km
  • 11:52 Žernovice,,rozc.0.5 l 148 km
  • 11:55 Prachatice,,Malé nám. 152 km
    • Strážný-Volary-Prachatice-Písek-Praha
    • ŠVARCTRANS s.r.o.; Vimperk; +420 605 200 002
    • jede do 29.I. v 6,26.III.,2.,9.,23.IV.,5.VII.,od 1.X. v 6
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ŠVARCTRANS s.r.o. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • je možné zakoupit v celé síti předprodejních kanceláří AMS, nebo elektronicky na www.amsbus.cz