místní autobus

Bus 330059 11

X

  • 11:00 Český Krumlov,,aut.nádr. 2 0 km
  • 11:03 Český Krumlov,Špičák 1 km
  • 11:04 Český Krumlov,,Chvalšinská 2 km
  • 11:06 Český Krumlov,Dobrkovice 3 km
  • 11:07 Kájov,Staré Dobrkovice 4 km
  • 11:10 Kájov,,rozc.0.5 5 km
  • 11:12 Kájov 6 km
  • 11:15 Kájov,Novosedly 8 km
  • 11:19 Kájov,Mezipotočí,rozc.1.5 9 km
  • 11:20 Kájov,Kladenské Rovné 10 km
  • 11:22 Kájov,,Čertův mlýn 11 km
  • 11:25 Hořice na Šumavě,Skláře,rozc. 13 km
  • 11:30 Hořice na Šumavě 15 km
  • 11:32 Hořice na Šumavě,,U hřbitova 16 km
  • 11:34 Hořice na Šumavě,,samoty 17 km
  • 11:36 Černá v Pošumaví,Mokrá 19 km
  • 11:40 Černá v Pošumaví 22 km
  • 11:42 Černá v Pošumaví,Jestřábí,rozc. 23 km
  • 11:44 Horní Planá,,žel.st.Černá v Pošumaví 24 km
  • 11:47 Horní Planá,Hůrka na Šumavě 26 km
  • 11:49 Horní Planá,Karlovy Dvory 27 km
  • 11:51 Horní Planá,Jenišov,rozc. 28 km
  • 11:53 Horní Planá,,Lira 29 km
  • 11:57 Horní Planá 29 km
    • Větřní-Český Krumlov-Černá v Pošumaví-Horní Planá
    • ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.; Český Krumlov; 386 100 146
    • jede v X
    • Jízdní řád,tarifní podmínky a ceník jsou k nahlédnutí u řidiče.
    • Jízdné je možno platit elektronickou peneženkou ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.
    • Na lince platí tarifní a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.. Informace jsou zveřejněny ve vozidle této linky.