÷

Bus 346 (891346 331)

6+H

  • 19:35 Olomouc,,aut.nádr. M WC 11 I71 0 km
  • 19:38 Olomouc,,Pekárny I71 1 km
  • 19:40 Olomouc,,Týnecká I71,I76 2 km
  • 19:44 Velký Týnec,Vsisko,rozc. I76 5 km
  • 19:46 Velký Týnec,,sokolovna I76 6 km
  • 19:48 Velký Týnec,,Komárov I76 7 km
  • 19:50 Velký Týnec,Čechovice,křiž. I76 8 km
  • 19:55 Tršice,Hostkovice,náves I99,I76 10 km
  • 19:57 Tršice,Přestavlky,křiž. I99 11 km
  • 20:00 Suchonice,,náves I99 12 km
  • 20:03 Tršice,Lipňany,náves 3 I99 14 km
  • 20:06 Tršice,Vacanovice,náves I99 16 km
  • 20:10 Tršice,,nám. I99 19 km
    • Olomouc-Velký Týnec-Tršice
    • ARRIVA autobusy a.s.; Olomouc; +420 725 100 725
    • jede 24.,25.II.,2.III.
    • Na lince platí tarif IDSOK - Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje,vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o aktuálním provozu linek, tarifu a jízdenkách IDSOK Vám poskytne Informační linka, tel. 588 88 77 88
    • linka 346 [IDSOK]