dálkový autobus

Bus 137443 17

6+R

  • 9:30 Praha,,Na Knížecí 5 0 km
  • 10:30 Čimelice,,nám. 79 km
  • 10:50 11:00 Písek,,aut.nádr. MHD 12 105 km
  • 11:15 Protivín,,nám. 118 km
  • 11:25 Vodňany,,aut.nádr. 8 126 km
  • 11:35 Bavorov,,nám. 136 km
  • 11:45 Těšovice,,ObÚ 145 km
  • 11:50 Prachatice,Ostrov 148 km
  • 11:55 Prachatice,,aut.nádr. 7 150 km
  • 12:05 Prachatice,Libínské Sedlo 157 km
  • 12:08 Prachatice,,rozc.Křišťanovice 2.5 159 km
  • 12:11 Zbytiny,Blažejovice,II 162 km
  • 12:20 Volary,,aut.nádr. 169 km
    • Praha-Prachatice-Volary-Černá v Pošumaví
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Praha 5; 725 100 725
    • jede v 6,7,28.IX.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY, s.r.o. Dětské kočárky, jízdní kola a velmi rozměrné předměty se nepřepravují.
    • ve všech předprodejních kancelářích AMS a na www.e-jizdenka.cz
    • ze zastávky Praha,Na Knížecí do zastávek Písek,aut.nádr. až Volary