÷

Bus 421304 3

X

  • 6:25 Karlovy Vary,,terminál 4 0 km
  • 6:31 Karlovy Vary,,rozc.u Koníčka 2 km
  • 6:33 Karlovy Vary,,Sklářská D 3 km
  • 6:35 Karlovy Vary,Dvory,V Aleji D 4 km
  • 6:37 Jenišov,,rozc. D 6 km
  • 6:39 Hory D 8 km
  • 6:41 Nové Sedlo,Jalový Dvůr D 9 km
  • 6:45 Loket,,sokolovna 11 km
  • 6:47 Loket,,Epiag 12 km
  • 6:51 Loket 13 km
    • Karlovy Vary - Loket - Sokolov - Františkovy Lázně
    • Autodoprava Daniel Sládek s.r.o.; Karlovy Vary
    • jede do 28.VI. v 1-5,od 2.IX. v X,nejede 29.,30.X.
    • Na lince platí tarif a Smluvní přepravní podmínky, zveřejněné ve vozidlech a na internetových stránkách dopravce www.karlovarskadopravni.cz.