osobní vlak

Os 9856

LH

  • 8:32 Praha Masarykovo n. # v P 0 km
  • 8:36 Praha-Bubny P 2 km
  • 8:41 8:44 Praha-Dejvice 0 6 km
  • 8:49 8:50 Praha-Veleslavín # B 10 km
  • 8:55 8:58 Praha-Ruzyně B 13 km
  • 9:03 9:04 Hostivice 1 17 km
  • 9:08 9:09 Jeneč 1 21 km
  • 9:13 Pavlov D 2 24 km
  • 9:16 9:20 Unhošť 2 27 km
  • 9:25 9:29 Kladno 3 31 km
  • 9:33 Kladno město 3 34 km
  • 9:35 Kladno-Ostrovec 3 35 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S5