osobní vlak

Os 8107

µº³L

  • 12:11 České Budějovice 101 0 km
  • 12:14 12:15 České Budějovice již.z. 101 3 km
  • 12:19 12:20 Boršov n.Vltavou 101 8 km
  • 12:24 Černý Dub D 101 11 km
  • 12:28 Hradce D 131 13 km
  • 12:30 Vrábče D 131 15 km
  • 12:34 12:35 Křemže 202 18 km
  • 12:37 Holubov D 206 20 km
  • 12:40 Třísov D 206 22 km
  • 12:43 Plešovice D 206 24 km
  • 12:46 12:47 Zlatá Koruna 206 26 km
  • 12:51 Přísečná D 29 km
  • 12:52 Domoradice D 30 km
  • 12:54 13:05 Český Krumlov 31 km
  • 13:12 13:13 Kájov 36 km
  • 13:19 Mezipotočí D 40 km
  • 13:26 13:27 Hořice na Šumavě 46 km
  • 13:36 13:37 Polná na Šumavě 53 km
  • 13:39 Polečnice D 55 km
  • 13:44 Hodňov D 58 km
  • 13:46 Žlábek D 60 km
  • 13:50 13:52 Černá v Pošumaví 63 km
  • 13:56 Horní Planá zast. D 66 km
  • 13:58 14:00 Horní Planá 68 km
  • 14:04 Pernek na Šumavě D 72 km
  • 14:08 14:09 Nová Pec 75 km
  • 14:12 Ovesná D 78 km
  • 14:20 Pěkná D 84 km
  • 14:25 14:28 Černý Kříž 88 km
  • 14:33 Stožec D 92 km
  • 14:39 Nové Údolí 96 km
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)