osobní vlak

Os 4602

L

  • 4:45 Břeclav 575 0 km
  • 4:51 Ladná 565 8 km
  • 4:54 4:55 Podivín 565 11 km
  • 4:58 Rakvice 555 15 km
  • 5:01 5:02 Zaječí 555 19 km
  • 5:07 5:08 Šakvice 545 25 km
  • 5:11 Popice 545 28 km
  • 5:14 5:15 Pouzdřany 545 31 km
  • 5:18 5:22 Vranovice v 535 34 km
  • 5:26 Žabčice 535 39 km
  • 5:28 5:29 Hrušovany u Brna 525 42 km
  • 5:32 Vojkovice n.Svratkou 525 44 km
  • 5:35 Rajhrad 510 47 km
  • 5:37 5:38 Popovice u Rajhradu 510 49 km
  • 5:41 5:42 Modřice 510 52 km
  • 5:49 5:53 Brno hl.n. v 100 59 km
  • 5:56 5:57 Brno-Židenice v 100 61 km
  • 6:02 6:03 Brno-Lesná 101 67 km
  • 6:05 6:06 Brno-Královo Pole 101 70 km
  • 6:09 Brno-Řečkovice 101 72 km
  • 6:13 6:14 Česká 310 77 km
  • 6:17 6:18 Kuřim 310 80 km
  • 6:23 Čebín 320 86 km
  • 6:26 Hradčany 330 89 km
  • 6:29 6:30 Tišnov 330 91 km
  • 6:34 6:35 Dolní Loučky 340 97 km
  • 6:37 6:38 Řikonín 340 100 km
  • 6:42 Níhov 345 105 km
  • 6:46 6:47 Vlkov u Tišnova 325 110 km
  • 6:50 Osová Bítýška 320 113 km
  • 6:53 6:54 Ořechov 345 116 km
  • 6:59 7:00 Křižanov 347 122 km
  • 7:05 Sklené n.Oslavou 388 129 km
  • 7:09 Laštovičky 374 134 km
  • 7:12 7:13 Ostrov n.Oslavou 370 138 km
  • 7:20 Žďár n.Sázavou 400 147 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,+
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S3 (Břeclav->Níhov)