osobní vlak

Os 7900

zµLH

  • 4:44 Zdice 5 0 km
  • 4:49 Libomyšl D 5 5 km
  • 4:53 Lochovice 5 9 km
  • 4:59 Rejkovice D 6 14 km
  • 5:03 Jince 6 18 km
  • 5:09 Bratkovice D 6 24 km
  • 5:15 5:17 Příbram 7 30 km
  • 5:19 Příbram sídliště D 7 32 km
  • 5:25 5:26 Milín 8 37 km
  • 5:29 Ostrov u Tochovic D 8 40 km
  • 5:32 Tochovice zast. D 8 42 km
  • 5:34 Tochovice D 8 43 km
  • 5:39 5:41 Březnice 9 48 km
  • 5:48 Hudčice D 9 54 km
  • 5:52 Slavětín u Březnice D 9 57 km
  • 5:55 5:56 Bělčice 60 km
  • 6:01 Závišín D 65 km
  • 6:07 Bezdědovice D 69 km
  • 6:10 6:11 Blatná 037 71 km
  • 6:16 Mačkov D 75 km
  • 6:22 6:24 Sedlice 80 km
  • 6:25 Sedlice město D 81 km
  • 6:31 Rojice D 85 km
  • 6:33 Velká Turná D 86 km
  • 6:38 Radomyšl 89 km
  • 6:40 Radomyšl zast. D 90 km
  • 6:46 Řepice D 95 km
  • 6:51 Strakonice 039 98 km
  • Důležité informace a omezení provozu

    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Sedlice->Strakonice)
    • Na trase spojení je toto plánované omezení provozu: Strakonice - Sedlice
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 27. do 29.VI.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • linka S60 (Zdice->Blatná)