osobní vlak

Os 18006

µº³

  • 11:42 Číčenice 0 km
  • 11:48 11:49 Vodňany 4 km
  • 11:53 Pražák D 7 km
  • 11:57 Svinětice D 10 km
  • 12:00 12:04 Bavorov 12 km
  • 12:10 Blanice D 16 km
  • 12:13 12:14 Strunkovice n.Blanicí 18 km
  • 12:20 Husinec D 23 km
  • 12:27 12:34 Prachatice 27 km
  • 12:36 Prachatice lázně D 29 km
  • 12:42 Rohanov D 33 km
  • 12:46 12:47 Chroboly 36 km
  • 12:50 Ovesné u Prachatic D 38 km
  • 12:55 Skříněřov D 41 km
  • 12:59 13:02 Zbytiny 45 km
  • 13:05 Spálenec D 47 km
  • 13:17 13:22 Volary 56 km
  • 13:26 Dobrá na Šumavě D 60 km
  • 13:29 13:31 Černý Kříž 62 km
  • 13:36 Stožec D 66 km
  • 13:43 Nové Údolí 70 km
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 602 179 003, +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V