osobní vlak

Os 18002

µº³L

  • 7:38 Číčenice 0 km
  • 7:44 7:45 Vodňany 4 km
  • 7:49 Pražák D 7 km
  • 7:53 Svinětice D 10 km
  • 7:56 7:59 Bavorov 12 km
  • 8:05 Blanice D 16 km
  • 8:08 8:09 Strunkovice n.Blanicí 18 km
  • 8:15 Husinec D 23 km
  • 8:22 8:33 Prachatice 27 km
  • 8:35 Prachatice lázně D 29 km
  • 8:41 Rohanov D 33 km
  • 8:45 8:46 Chroboly 36 km
  • 8:49 Ovesné u Prachatic D 38 km
  • 8:54 Skříněřov D 41 km
  • 8:58 9:01 Zbytiny 45 km
  • 9:04 Spálenec D 47 km
  • 9:16 9:18 Volary 56 km
  • 9:22 Dobrá na Šumavě D 60 km
  • 9:25 9:27 Černý Kříž 62 km
  • 9:32 Stožec D 66 km
  • 9:38 Nové Údolí 70 km
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)