osobní vlak

Os 18002

µº³

  • 7:39 Číčenice 0 km
  • 7:45 7:46 Vodňany 4 km
  • 7:50 Pražák D 7 km
  • 7:54 Svinětice D 10 km
  • 7:57 8:01 Bavorov 12 km
  • 8:07 Blanice D 16 km
  • 8:10 8:11 Strunkovice n.Blanicí 18 km
  • 8:18 Husinec D 23 km
  • 8:24 8:34 Prachatice 27 km
  • 8:36 Prachatice lázně D 29 km
  • 8:42 Rohanov D 33 km
  • 8:46 8:47 Chroboly 36 km
  • 8:50 Ovesné u Prachatic D 38 km
  • 8:55 Skříněřov D 41 km
  • 8:59 9:02 Zbytiny 45 km
  • 9:05 Spálenec D 47 km
  • 9:17 9:19 Volary 56 km
  • 9:23 Dobrá na Šumavě D 60 km
  • 9:26 9:28 Černý Kříž 62 km
  • 9:33 Stožec D 66 km
  • 9:39 Nové Údolí 70 km
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 602 179 003, +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V