osobní vlak

Os 18002

zµº³L

  • 7:38 Číčenice 0 km
  • 7:44 7:45 Vodňany 4 km
  • 7:49 Pražák D 7 km
  • 7:53 Svinětice D 10 km
  • 7:56 7:59 Bavorov 12 km
  • 8:05 Blanice D 16 km
  • 8:08 8:09 Strunkovice n.Blanicí 18 km
  • 8:15 Husinec D 23 km
  • 8:22 8:34 Prachatice 27 km
  • 8:36 Prachatice lázně D 29 km
  • 8:42 Rohanov D 33 km
  • 8:46 8:47 Chroboly 36 km
  • 8:50 Ovesné u Prachatic D 38 km
  • 8:55 Skříněřov D 41 km
  • 8:59 9:02 Zbytiny 45 km
  • 9:05 Spálenec D 47 km
  • 9:17 9:19 Volary 56 km
  • 9:23 Dobrá na Šumavě D 60 km
  • 9:26 9:28 Černý Kříž 62 km
  • 9:33 Stožec D 66 km
  • 9:39 Nové Údolí 70 km
    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány do 13.VI. v 3-7,od 14. do 18.VI. (Číčenice->Vodňany)
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, cestující bez jízdenky nastupují do vlaku pouze dveřmi u stanoviště strojvedoucího
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)