osobní vlak

Os 18008

µº³L

  • 13:38 Číčenice 0 km
  • 13:44 13:45 Vodňany 4 km
  • 13:49 Pražák D 7 km
  • 13:53 Svinětice D 10 km
  • 13:56 13:59 Bavorov 12 km
  • 14:05 Blanice D 16 km
  • 14:08 14:09 Strunkovice n.Blanicí 18 km
  • 14:15 Husinec D 23 km
  • 14:22 14:34 Prachatice 27 km
  • 14:36 Prachatice lázně D 29 km
  • 14:42 Rohanov D 33 km
  • 14:46 14:47 Chroboly 36 km
  • 14:50 Ovesné u Prachatic D 38 km
  • 14:55 Skříněřov D 41 km
  • 14:59 15:02 Zbytiny 45 km
  • 15:05 Spálenec D 47 km
  • 15:17 15:28 Volary 56 km
  • 15:32 Dobrá na Šumavě D 60 km
  • 15:35 15:37 Černý Kříž 62 km
  • 15:42 Stožec D 66 km
  • 15:48 Nové Údolí 70 km
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)