osobní vlak

Os 18108

µº³L

  • 13:25 Strakonice 039 0 km
  • 13:29 Radošovice D 3 km
  • 13:32 Přední Zborovice D 5 km
  • 13:34 Strunkovice n.Volyňkou obec D 6 km
  • 13:39 Hoštice u Volyně D 9 km
  • 13:42 13:44 Volyně 11 km
  • 13:47 Nišovice D 14 km
  • 13:53 Malenice n.Volyňkou D 18 km
  • 13:57 Lčovice D 20 km
  • 14:00 14:02 Čkyně 23 km
  • 14:06 Bohumilice v Čechách z. D 26 km
  • 14:08 14:09 Bohumilice v Čechách 27 km
  • 14:17 14:19 Vimperk 32 km
  • 14:23 Vimperk zast. D 35 km
  • 14:34 14:35 Lipka 42 km
  • 14:42 14:43 Kubova Huť 48 km
  • 14:47 Horní Vltavice D 51 km
  • 14:51 Zátoň D 54 km
  • 14:56 Zátoň-Boubín D 57 km
  • 15:01 15:02 Lenora 61 km
  • 15:04 Lenora zast. D 62 km
  • 15:08 Soumarský Most D 65 km
  • 15:17 Volary 71 km
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)