osobní vlak

Os 4620

L

  • 17:18 Vranovice 535 0 km
  • 17:22 Žabčice 535 5 km
  • 17:25 17:28 Hrušovany u Brna 525 8 km
  • 17:31 Vojkovice n.Svratkou 525 10 km
  • 17:34 17:35 Rajhrad 510 13 km
  • 17:37 Popovice u Rajhradu 510 15 km
  • 17:41 17:42 Modřice 510 18 km
  • 17:49 17:53 Brno hl.n. v 100 25 km
  • 17:56 17:57 Brno-Židenice v 100 27 km
  • 18:02 18:03 Brno-Lesná 101 33 km
  • 18:05 18:06 Brno-Královo Pole v 101 36 km
  • 18:09 Brno-Řečkovice 101 38 km
  • 18:13 18:14 Česká 310 43 km
  • 18:17 18:18 Kuřim 310 46 km
  • 18:23 Čebín 320 52 km
  • 18:26 Hradčany 330 55 km
  • 18:29 18:30 Tišnov 330 57 km
  • 18:34 18:35 Dolní Loučky 340 63 km
  • 18:37 18:38 Řikonín 340 66 km
  • 18:42 Níhov 345 71 km
  • 18:46 18:47 Vlkov u Tišnova 325 76 km
  • 18:50 Osová Bítýška 320 79 km
  • 18:53 18:54 Ořechov 345 82 km
  • 18:59 19:00 Křižanov 347 88 km
  • 19:05 Sklené n.Oslavou 388 95 km
  • 19:09 Laštovičky 374 100 km
  • 19:12 19:13 Ostrov n.Oslavou 370 104 km
  • 19:20 Žďár n.Sázavou 400 113 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S3 (Vranovice->Níhov)