osobní vlak

Os 19930

LH

  • 0:38 Praha-Smíchov # 0 0 km
  • 0:42 Praha-Hlubočepy D 0 4 km
  • 0:47 Praha-Holyně D 0 7 km
  • 0:51 Praha-Řeporyje B 10 km
  • 0:54 Zbuzany D 1 12 km
  • 0:57 Jinočany D 1 14 km
  • 1:00 Rudná u Prahy 1 16 km
  • 1:02 Rudná zast. D 1 17 km
  • 1:04 1:05 Nučice 1 18 km
  • 1:07 Nučice zast. D 1 20 km
  • 1:12 1:13 Loděnice 2 25 km
  • 1:17 1:18 Vráž u Berouna 3 28 km
  • 1:23 1:24 Beroun-Závodí 4 32 km
  • 1:27 Beroun 4 34 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • nejede od 10. do 12.XI.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S6