osobní vlak

Os 7156

LH

  • 7:56 Moravský Karlov 91, 955 0 km
  • 7:58 Červená Voda-Pod rozhlednou D 91, 955 2 km
  • 8:00 8:02 Červená Voda 91, 955 3 km
  • 8:05 Dolní Orlice D 91, 950 5 km
  • 8:08 8:10 Králíky 92, 950 7 km
  • 8:13 Králíky zast. D 92, 950 8 km
  • 8:17 8:19 Dolní Lipka 92, 950 10 km
  • 8:24 8:28 Lichkov 957 15 km
  • 8:31 Mladkov D 952 18 km
  • 8:35 Těchonín 961 21 km
  • 8:39 Jamné n.Orlicí D 960 25 km
  • 8:41 8:42 Jablonné n.Orlicí 960 27 km
  • 8:46 Verměřovice D 977 31 km
  • 8:51 9:02 Letohrad 970 36 km
  • 9:05 Dolní Dobrouč D 975 40 km
  • 9:07 Hnátnice D 973 42 km
  • 9:10 9:11 Lanšperk 908 43 km
  • 9:13 Černovír D 908 45 km
  • 9:16 Dolní Libchavy D 901 47 km
  • 9:20 Ústí n.Orlicí 900 50 km
    • Leo Express Tenders s.r.o.; Řehořova 4, 130 00 Praha 3; +420 220 311 700
    • jede v 6,+
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou