osobní vlak

Os 8143

µº³L

  • 7:43 České Budějovice 101 0 km
  • 7:46 České Budějovice již.z. 101 3 km
  • 7:51 7:52 Boršov n.Vltavou 101 8 km
  • 7:56 Černý Dub D 101 11 km
  • 8:00 Hradce D 131 13 km
  • 8:02 Vrábče D 131 15 km
  • 8:06 8:07 Křemže 202 18 km
  • 8:10 Holubov D 206 20 km
  • 8:12 Třísov D 206 22 km
  • 8:16 Plešovice D 206 24 km
  • 8:19 8:21 Zlatá Koruna 206 26 km
  • 8:25 Přísečná D 29 km
  • 8:26 Domoradice D 30 km
  • 8:29 8:33 Český Krumlov 31 km
  • 8:40 8:41 Kájov 36 km
  • 8:47 Mezipotočí D 40 km
  • 8:55 8:56 Hořice na Šumavě 46 km
  • 9:04 9:05 Polná na Šumavě 53 km
  • 9:08 Polečnice D 55 km
  • 9:13 Hodňov D 58 km
  • 9:15 Žlábek D 60 km
  • 9:19 9:20 Černá v Pošumaví 63 km
  • 9:24 Horní Planá zast. D 66 km
  • 9:27 9:36 Horní Planá 68 km
  • 9:41 Pernek na Šumavě D 72 km
  • 9:44 9:57 Nová Pec 75 km
  • 10:01 Ovesná D 78 km
  • 10:09 Pěkná D 84 km
  • 10:14 10:32 Černý Kříž 88 km
  • 10:37 Stožec D 92 km
  • 10:43 Nové Údolí 96 km
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • jede do 30.IX.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)