osobní vlak

Os 8145

zµº³L

  • 10:18 České Budějovice 101 0 km
  • 10:21 10:22 České Budějovice již.z. 101 3 km
  • 10:26 10:27 Boršov n.Vltavou 101 8 km
  • 10:31 Černý Dub D 101 11 km
  • 10:35 Hradce D 131 13 km
  • 10:37 Vrábče D 131 15 km
  • 10:41 10:42 Křemže 202 18 km
  • 10:44 Holubov D 206 20 km
  • 10:47 Třísov D 206 22 km
  • 10:50 Plešovice D 206 24 km
  • 10:53 10:57 Zlatá Koruna 206 26 km
  • 11:01 Přísečná D 29 km
  • 11:02 Domoradice D 30 km
  • 11:05 11:08 Český Krumlov 31 km
  • 11:15 11:16 Kájov 36 km
  • 11:22 Mezipotočí D 40 km
  • 11:29 11:30 Hořice na Šumavě 46 km
  • 11:39 11:40 Polná na Šumavě 53 km
  • 11:42 Polečnice D 55 km
  • 11:47 Hodňov D 58 km
  • 11:49 Žlábek D 60 km
  • 11:53 11:57 Černá v Pošumaví 63 km
  • 12:01 Horní Planá zast. D 66 km
  • 12:03 12:14 Horní Planá 68 km
  • 12:18 Pernek na Šumavě D 72 km
  • 12:22 12:29 Nová Pec 75 km
  • 12:32 Ovesná D 78 km
  • 12:40 Pěkná D 84 km
  • 12:45 12:48 Černý Kříž 88 km
  • 12:53 Stožec D 92 km
  • 12:59 Nové Údolí 96 km
    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány 23.,26.,27.IX. (Kájov->Hořice na Šumavě)
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • jede do 30.IX.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)