osobní vlak

Os 2307

L

  • 4:27 Břeclav 575 0 km
  • 4:33 Bernhardsthal 9 km
  • 4:37 Rabensburg 13 km
  • 4:42 Hohenau 19 km
  • 4:47 Drösing 25 km
  • 4:50 Sierndorf an der March 28 km
  • 4:52 4:53 Jedenspeigen 30 km
  • 4:56 Dürnkrut 33 km
  • 5:01 Stillfried 40 km
  • 5:04 5:05 Angern/March 44 km
  • 5:08 Tallesbrunn 48 km
  • 5:11 Weikendorf-Dörfles 51 km
  • 5:14 5:15 Gänserndorf 53 km
  • 5:24 5:25 Deutsch Wagram 66 km
  • 5:31 5:32 Wien Leopoldau 75 km
  • 5:35 Wien Siemensstrasse 77 km
  • 5:38 5:39 Wien Floridsdorf 79 km
  • 5:41 5:42 Wien Handelskai (Bahnsteige 1-2) 81 km
  • 5:44 Wien Traisengasse 82 km
  • 5:46 5:48 Wien Praterstern 84 km
  • 5:50 5:52 Wien Mitte 86 km
  • 5:54 Wien Rennweg 87 km
  • 5:56 5:57 Wien Quartier Belvedere 89 km
  • 5:58 5:59 Wien Hbf (Bahnsteige 1-2) 90 km
  • 6:04 6:07 Wien Meidling 93 km
  • 6:13 6:14 Wien Liesing 100 km
  • 6:18 6:19 Mödling 105 km
  • 6:26 6:27 Baden b.Wien 116 km
  • 6:31 6:32 Bad Vöslau 120 km
  • 6:35 6:36 Leobersdorf 124 km
  • 6:41 6:42 Felixdorf 130 km
  • 6:49 Wiener Neustadt Hbf 139 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Břeclav->Břeclav Gr.)
    • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Břeclav Gr.->Wiener Neustadt Hbf)
    • jede v 1-5,nejede 26.X.,1.XI.,8.XII.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • pohraniční přechodový bod [CZ/A]: Breclav(Gr) 04:31
    • ze stanice Bernhardsthal (odj. 4:33) vlak R 2307