osobní vlak

Os 2501

1.2.L©

  • 0:30 Praha hl.n. # P 0 km
  • 0:34 Praha-Vršovice P 3 km
  • 0:38 Praha-Eden 0 5 km
  • 0:46 0:47 Praha-Hostivař 0 10 km
  • 0:49 Praha-Hor.Měcholupy B 12 km
  • 0:52 0:53 Praha-Uhříněves B 14 km
  • 0:56 Praha-Kolovraty B 17 km
  • 0:59 1:00 Říčany 1 20 km
  • 1:03 Světice 1 23 km
  • 1:07 1:08 Strančice 1 26 km
  • 1:11 Mnichovice 2 29 km
  • 1:14 Mirošovice u Prahy 2 32 km
  • 1:16 1:17 Senohraby 3 34 km
  • 1:20 Čtyřkoly 3 37 km
  • 1:22 Pyšely 4 39 km
  • 1:25 1:26 Čerčany 4 40 km
  • 1:28 Mrač 5 42 km
  • 1:35 Benešov u Prahy 5 49 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • nejede 20.,21.IX.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S9