osobní vlak

Os 28305

LH

  • 22:08 Havlíčkův Brod 600 0 km
  • 22:11 22:12 Mírovka 600 4 km
  • 22:16 22:17 Šlapanov 611 9 km
  • 22:21 22:22 Kamenná 18 14 km
  • 22:25 22:26 Dobronín 17 18 km
  • 22:28 22:29 Střítež u Jihlavy 16 21 km
  • 22:31 22:32 Jihlava-Bosch Diesel 1 23 km
  • 22:36 22:37 Jihlava 1 27 km
  • 22:40 22:41 Jihlava město 1 29 km
  • 22:43 Jihlava-Staré Hory 1 30 km
  • 22:48 22:49 Rantířov 70 35 km
  • 22:52 Dvorce D 52 38 km
  • 22:57 23:00 Kostelec u Jihlavy 54 42 km
  • 23:02 Kostelec u Jihlavy masna D 54 43 km
  • 23:06 Salavice D 55 45 km
  • 23:08 Jezdovice D 55 46 km
  • 23:12 23:13 Třešť 50 49 km
  • 23:14 23:15 Třešť město 50 50 km
  • 23:18 Hodice D 57 52 km
  • 23:26 Sedlejov 106 58 km
  • 23:31 Mysliboř D 105 61 km
  • 23:37 Telč 100 65 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku