osobní vlak

Os 2004

º³L©

  • 5:40 Pezinok v 0 km
  • 5:42 5:43 Pezinok zast. 3 km
  • 5:46 Svätý Jur 6 km
  • 5:51 Bratislava-Rača 12 km
  • 5:54 5:55 Bratislava-Vinohrady 15 km
  • 6:00 6:16 Bratislava hl.st. v 19 km
  • 6:21 6:22 Bratislava-Železná studienka 22 km
  • 6:24 6:25 Bratislava-Lamač 24 km
  • 6:31 6:32 Devínska N.Ves 32 km
  • 6:35 6:36 Devínske Jazero 36 km
  • 6:42 6:43 Zohor 45 km
  • 6:47 6:48 Plavecký Štvrtok 50 km
  • 6:53 6:54 Malacky 57 km
  • 7:00 7:01 Veľké Leváre 65 km
  • 7:04 7:05 Závod 69 km
  • 7:09 7:10 Moravský Svätý Ján 74 km
  • 7:13 7:14 Sekule 76 km
  • 7:20 Kúty 83 km
    • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
    • jede v 1-5,nejede 1.,17.XI.
    • zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho bez možnosti zakúpenia miestenky pre bicykel
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • vo vlaku je radený bezbariérový vozeň so zníženou podlahou a nástupnou rampou vhodný pre bezbariérový nástup cestujúcich
    • v označených vozech možnost bezdrátového připojení k internetu
    • linka S20 [IDS BK] (Bratislava hl.st.->Sekule)