místní autobus

Bus 771951 1

X

  • 3:50 Bystřice p.Host.,,aut.st. 2 - 0 km
  • 3:53 Bystřice p.Host.,Bílavsko - 3 km
  • 3:55 Bystřice p.Host.,Hlinsko p.Host. - 5 km
  • 3:57 Jankovice - 7 km
  • 3:59 Holešov,Dobrotice - 9 km
  • 4:02 Holešov,,zámek - 11 km
  • 4:04 4:05 Holešov,,žel.st. 1 - 12 km
  • 4:07 Holešov,,Sfinx - 14 km
  • 4:12 Hulín,,u podjezdu - 19 km
  • 4:14 Hulín,,nám. - 20 km
  • 4:20 Kroměříž,,Hulínská Magneton - 25 km
  • 4:23 4:25 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 14 201 26 km
  • 4:27 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 201 28 km
  • 4:28 Kroměříž,,Kojetínská D 201 28 km
  • 4:31 Kroměříž,Postoupky,Miňůvky D 201 32 km
  • 4:32 Kroměříž,Postoupky 202,201 32 km
  • 4:33 Kroměříž,Hradisko D 202,201 33 km
  • 4:35 Bezměrov 202 34 km
  • 4:40 Křenovice,,Na Zábraní 58 39 km
  • 4:42 Stříbrnice,,státní D 58 41 km
  • 4:44 Vrchoslavice,Dlouhá Ves D 47 43 km
  • 4:45 Vrchoslavice 47 43 km
  • 4:48 Mořice 47 45 km
  • 4:50 Nezamyslice 47,765 47 km
  • 4:57 Ivanovice na Hané,,aut.st. 750 53 km
  • 5:02 Křižanovice u Vyškova,,rozc.0.2 D 750 58 km
  • 5:03 Vyškov,Marchanice D 750 59 km
  • 5:05 Vyškov,,Tržiště MHD 750 61 km
  • 5:07 Vyškov,,u podchodu MHD 750 62 km
  • 5:08 Vyškov,,žel.st. MHD 750 62 km
  • 5:09 Vyškov,,aut.nádr. MHD 750 62 km
    • Bystřice p.Host.-Holešov-Kroměříž-Vyškov-Brno
    • Z-Group bus a.s.; Divize Morava - KRODOS BUS; 573 331 257
    • jede v X
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ:Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes zastávku Ivanovice na Hané,Fischer v délce 3 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince platí v úseku Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice také papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny IDSOK. Doklady IDSOK lze použít pro mezikrajské cesty v uvedených zónách ze Zlínského do Olomouckého kraje a zpět a pro všechny vnitrokrajské cesty v rámci Olomouckého kraje.
    • Na lince platí také tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK v úseku Nezamyslice - Vyškov aut. nádr., www.idsjmk.cz