místní autobus

Bus 771951 8

X

  • 14:15 Brno,,ÚAN Zvonařka 24 0 km
  • 14:46 Vyškov,,aut.nádr. MHD 4 33 km
  • 15:00 Ivanovice na Hané,,aut.st. 42 km
  • 15:08 Nezamyslice 48 km
  • 15:11 Mořice 50 km
  • 15:15 Vrchoslavice 52 km
  • 15:18 Stříbrnice,,státní 54 km
  • 15:21 Křenovice,,rest. 56 km
  • 15:24 Kojetín,Popůvky,firma Hanák 59 km
  • 15:27 Bezměrov 62 km
  • 15:29 Kroměříž,Postoupky 64 km
  • 15:30 Kroměříž,Postoupky,Miňůvky 64 km
  • 15:35 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 67 km
  • 15:43 15:45 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 7 69 km
  • 15:53 Hulín,,nám. 75 km
  • 16:01 Holešov,,Sfinx 81 km
  • 16:05 16:10 Holešov,,žel.st. 5 83 km
  • 16:13 Holešov,,Masarykova 84 km
  • 16:18 Přílepy,,u zámku 87 km
  • 16:19 Přílepy,,u nádrže 88 km
  • 16:28 Fryšták,,nám. 94 km
  • 16:43 Zlín,,aut.nádr. MHD 103 km
    • Bystřice p. Host.-Zlín-Holešov-Kroměříž-Vyškov-Brno
    • KRODOS BUS a.s.; Kroměříž; 573 331 257
    • jede v X
    • přímý spoj
    • Na lince platí Tarif Zlínského kraje vyhlášený dopravcem KRODOS BUS a.s.. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.krodosbus.cz a ve vozidlech na lince.
    • Přeprava zvířat vyloučena.
    • U všech spojů jedoucích v úseku Bystřice p.Host.,aut.st. - Bystřice p.Host.Hlinsko p.Host. a Kroměříž,aut.nádr. - Nezamyslice platí papírové časové jízdenky vydané v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) platné pro jednotlivé přepravní zóny (TPZ).
    • ze zastávky Holešov,,žel.st. (odj. 16:10) linka 771951