÷

Bus 951 (700951 4)

X

  • 10:08 Hanušovice,,žel.st. P998 0 km
  • 10:10 Hanušovice,,Potraviny P998 1 km
  • 10:14 Hanušovice,,kamenolom P998 3 km
  • 10:16 Hanušovice,Žleb,rozc. P998 4 km
  • 10:17 Malá Morava,Vlaské,dílny P997 5 km
  • 10:20 Malá Morava,Vojtíškov,mlýn P997 7 km
  • 10:23 Malá Morava,,pila P997 9 km
  • 10:25 Malá Morava,,pohostinství P997 10 km
  • 10:30 Králíky,Červený Potok,kostel P954 14 km
  • 10:32 Králíky,Červený Potok,odb.žel.st. P954 15 km
  • 10:37 Králíky,,aut.st. 4 P950 18 km
    • Králíky-Hanušovice
    • BusLine Pardubicko s.r.o.; Lanškroun; 481 368 111
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.
    • linka 951 [IDSOK]