místní autobus

Bus 790311 5

X

  • 12:55 Třebíč,,aut.nádr. MHD 4 200 0 km
  • 13:00 Třebíč,,Dřevařské závody MHD 1 200 3 km
  • 13:04 Třebíč,,U Pekárny 1 200 4 km
  • 13:07 Třebíč,Pocoucov 1 200 6 km
  • 13:11 Trnava,,rozc. 1 242 9 km
  • 13:12 Trnava 1 242 9 km
  • 13:13 Trnava,,zahradnictví 1 242 10 km
  • 13:15 Rudíkov,,Březiny 1 230 12 km
  • 13:17 Rudíkov,,ZD 1 230 13 km
  • 13:20 Rudíkov 1 230 14 km
  • 13:22 Rudíkov,,žel.st. 1 230 15 km
  • 13:25 Oslavička 1 353 17 km
  • 13:27 Oslavička,,rozc.Baliny 1 353 19 km
  • 13:30 Oslavice 1 350 21 km
  • 13:31 Velké Meziříčí,,Třebíčská MHD 1 330 22 km
  • 13:32 Velké Meziříčí,,katastrální úřad 1 330 22 km
  • 13:34 Velké Meziříčí,,Staré nádraží 1 330 23 km
  • 13:36 Velké Meziříčí,,Zámecké schody 1 330 24 km
  • 13:37 Velké Meziříčí,,Novosady 1 330 24 km
  • 13:39 Velké Meziříčí,,aut.nádr. MHD 2 330 25 km
    • Třebíč - Velké Meziříčí
    • TRADO-BUS, s.r.o.; Třebíč – Jejkov; 568 606 602
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky VDV (zveřejněné na www.verejnadopravavysociny.cz).