místní autobus

Bus 790311 11

X

  • 14:00 Třebíč,,aut.nádr. MHD 4 200 0 km
  • 14:06 Třebíč,,Cyrilometodějská MHD 1 200 2 km
  • 14:08 Třebíč,,Dřevařské závody MHD 1 200 3 km
  • 14:10 Třebíč,,U Pekárny 1 200 4 km
  • 14:12 Třebíč,Pocoucov 1 200 6 km
  • 14:16 Trnava,,rozc. 1 242 9 km
  • 14:17 Trnava 1 242 9 km
  • 14:18 Trnava,,zahradnictví 1 242 10 km
  • 14:21 Rudíkov,,Březiny 1 230 12 km
  • 14:22 Rudíkov,,ZD 1 230 13 km
  • 14:25 Rudíkov 1 230 14 km
  • 14:27 Rudíkov,,žel.st. 1 230 15 km
  • 14:29 Oslavička 1 353 17 km
  • 14:32 Oslavička,,rozc.Baliny 1 353 19 km
  • 14:35 Oslavice 1 350 21 km
  • 14:37 Velké Meziříčí,,Třebíčská MHD 1 330 22 km
  • 14:38 Velké Meziříčí,,katastrální úřad 1 330 22 km
  • 14:39 Velké Meziříčí,,Staré nádraží 1 330 23 km
  • 14:40 Velké Meziříčí,,Zámecké schody 1 330 24 km
  • 14:42 Velké Meziříčí,,Novosady 1 330 24 km
  • 14:45 Velké Meziříčí,,aut.nádr. MHD 2 330 25 km
    • Třebíč - Velké Meziříčí
    • TRADO-BUS, s.r.o.; Třebíč – Jejkov; 568 606 602
    • jede do 30.VI. v 1-5,od 1.IX. v X,nejede 27.,29.X.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky VDV (zveřejněné na www.verejnadopravavysociny.cz).