místní autobus

Bus 700180 72

X

  • 16:07 Hanušovice,,žel.st. P998 0 km
  • 16:10 Hanušovice,,Potraviny P998 1 km
  • 16:12 Hanušovice,,kamenolom P998 2 km
  • 16:14 Hanušovice,Žleb,rozc. P998 3 km
  • 16:16 Malá Morava,Vlaské,dílny P997 4 km
  • 16:18 Malá Morava,Vojtíškov,mlýn P997 5 km
  • 16:20 Malá Morava,,pila P997 7 km
  • 16:23 Malá Morava,,pohostinství P997 9 km
  • 16:29 Králíky,Červený Potok,u kostela P954 14 km
  • 16:31 Králíky,Červený Potok,obchod P954 15 km
  • 16:36 Králíky,,aut.st. 4 P950 18 km
    • Králíky-Hanušovice
    • Josef Pinkas; Králíky; 602 142 183
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.