÷

Bus 700911 1

X

  • 4:35 Lanškroun,,aut.nádr. 5 P910 0 km
  • 4:38 Rudoltice,,Zámeček P915 2 km
  • 4:42 Rudoltice,,křiž. P915 4 km
  • 4:43 Rudoltice,,škola P915 4 km
  • 4:45 Rudoltice,,kovovýroba P915 5 km
  • 4:47 Rudoltice,,točna P915 6 km
  • 4:49 Ostrov,,váha P938 8 km
  • 4:51 Ostrov,,pošta P938 9 km
  • 4:53 Ostrov,,Karlíkovy kopce P938 10 km
  • 4:55 Ostrov,,horní P938 11 km
  • 4:57 Dolní Dobrouč,Hor.Dobrouč,točna P974 13 km
  • 4:59 Dolní Dobrouč,Hor.Dobrouč,hostinec P974 14 km
  • 5:01 Dolní Dobrouč,Hor.Dobrouč,odb.Houžovec P974 15 km
  • 5:02 Dolní Dobrouč,,ADOR P975 16 km
  • 5:04 Dolní Dobrouč,,zdrav.stř. P975 17 km
  • 5:05 Dolní Dobrouč,,Na Rychtě P975 18 km
  • 5:07 Dolní Dobrouč,,autodílna P975 19 km
  • 5:08 Dolní Dobrouč,,hostinec P975 19 km
  • 5:10 Dolní Dobrouč,,Šejv P975 20 km
  • 5:12 Dolní Dobrouč,,žel.zast. P975 21 km
  • 5:13 Letohrad,,odb.Červená P970 22 km
  • 5:16 Letohrad,,tělocvična P970 24 km
  • 5:18 Letohrad,,aut.nádr. P970 25 km
  • 5:20 Letohrad,,OEZ P970 26 km
    • Lanškroun-Rudoltice-Ostrov-Dolní Dobrouč-Letohrad
    • BusLine Pardubicko s.r.o.; Lanškroun; 481 368 111
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.