÷

Bus 700980 13

X

  • 10:42 Králíky,,aut.st. 2 P950 0 km
  • 10:44 Králíky,,škola P950 1 km
  • 10:45 Králíky,,Hradecká P950 2 km
  • 10:48 Králíky,Dolní Lipka,žel.st. P950 4 km
  • 10:50 Králíky,Dolní Lipka,rozc.celnice P951 5 km
  • 10:51 Lichkov,,horní P957 6 km
  • 10:54 Lichkov,,ObÚ P957 8 km
  • 10:57 Mladkov,,dílny P952 10 km
  • 10:59 Mladkov,,kostel P952 11 km
  • 11:03 Mladkov,Vlčkovice P952 14 km
  • 11:05 Pastviny,,Vitanov P986 16 km
  • 11:07 Pastviny,,centrum P986 17 km
  • 11:08 Pastviny,,Bublačka P986 17 km
  • 11:10 Klášterec n.Orl.,,Lhotka P986 18 km
  • 11:12 Klášterec n.Orl.,,škola P986 19 km
  • 11:15 Klášterec n.Orl.,,Zbudov P986 21 km
  • 11:16 Klášterec n.Orl.,,Korek P986 21 km
  • 11:18 Líšnice,,Zakopanka P980 23 km
  • 11:20 Žamberk,,VEMAS P980 25 km
  • 11:23 Žamberk,,Draha P980 27 km
  • 11:25 Žamberk,,Masarykovo nám. P980 28 km
  • 11:27 Žamberk,,aut.nádr. P980 28 km
    • Králíky-Mladkov-Pastviny-Klášterec n.Orl.-Žamberk
    • BusLine Pardubicko s.r.o.; Lanškroun; 481 368 111
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.