÷

Bus 700971 1

X

  • 5:30 Letohrad,,aut.nádr. 1 P970 0 km
  • 5:31 Letohrad,,U Dvora P970 1 km
  • 5:32 Letohrad,,OEZ P970 1 km
  • 5:35 Šedivec P970 4 km
  • 5:38 Nekoř,,u mostu směr Pastviny P963 6 km
  • 5:40 Nekoř,,Vejrov P963 6 km
  • 5:42 Nekoř,,přehrada D P963 7 km
  • 5:45 Pastviny,,autocamp D P986 9 km
  • 5:46 Pastviny,,kanál odb. D P986 10 km
  • 5:47 Pastviny,,Na pláži P986 10 km
  • 5:49 Pastviny,,centrum P986 11 km
    • Letohrad-Nekoř-Pastviny-Klášterec n.Orl.-České Petrovice
    • BusLine Pardubicko s.r.o.; Ústí nad Orlicí; 481 368 111
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.