÷

Bus 700971 107

+

  • 17:15 Letohrad,,aut.nádr. 1 P970 0 km
  • 17:16 Letohrad,,U Dvora P970 1 km
  • 17:17 Letohrad,,OEZ P970 1 km
  • 17:22 Šedivec P970 4 km
  • 17:26 Nekoř,,Bredůvka P963 6 km
  • 17:28 Nekoř,,horní P963 7 km
  • 17:29 Nekoř,,škola P963 8 km
  • 17:32 Nekoř,,náměstíčko P963 9 km
  • 17:35 Nekoř,,u mostu směr Pastviny P963 10 km
  • 17:36 Nekoř,,Vejrov P963 10 km
  • 17:38 Nekoř,,přehrada D P963 11 km
  • 17:40 Pastviny,,autocamp D P986 13 km
  • 17:41 Pastviny,,kanál odb. D P986 14 km
  • 17:43 Pastviny,,Na pláži P986 14 km
  • 17:45 Pastviny,,centrum P986 15 km
  • 17:48 Pastviny,,Bublačka P986 16 km
  • 17:51 Klášterec n.Orl.,,Lhotka P986 17 km
  • 17:52 Klášterec n.Orl.,,škola P986 17 km
    • Letohrad-Nekoř-Pastviny-Klášterec n.Orl.-České Petrovice
    • BusLine Pardubicko s.r.o.; Ústí nad Orlicí; 481 368 111
    • jede v +
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.