÷

Bus 700971 103

6+

  • 13:10 Letohrad,,aut.nádr. 1 P970 0 km
  • 13:11 Letohrad,,U Dvora P970 1 km
  • 13:12 Letohrad,,OEZ P970 1 km
  • 13:17 Šedivec P970 4 km
  • 13:21 Nekoř,,Bredůvka P963 6 km
  • 13:23 Nekoř,,horní P963 7 km
  • 13:24 Nekoř,,škola P963 8 km
  • 13:27 Nekoř,,náměstíčko P963 9 km
  • 13:30 Nekoř,,u mostu směr Pastviny P963 10 km
  • 13:31 Nekoř,,Vejrov P963 10 km
  • 13:33 Nekoř,,přehrada D P963 11 km
  • 13:35 Pastviny,,autocamp D P986 13 km
  • 13:36 Pastviny,,kanál odb. D P986 14 km
  • 13:38 Pastviny,,Na pláži P986 14 km
  • 13:40 Pastviny,,centrum P986 15 km
  • 13:43 Pastviny,,Bublačka P986 16 km
  • 13:46 Klášterec n.Orl.,,Lhotka P986 17 km
  • 13:47 Klášterec n.Orl.,,škola P986 17 km
  • 13:50 Klášterec n.Orl.,,pod Jedlinou D P986 19 km
  • 13:53 Klášterec n.Orl.,,Jedlina D P987 21 km
  • 13:55 České Petrovice,,u kostela P987 22 km
  • 13:57 České Petrovice,,křiž.na Adam P987 23 km
    • Letohrad-Nekoř-Pastviny-Klášterec n.Orl.-České Petrovice
    • BusLine Pardubicko s.r.o.; Ústí nad Orlicí; 481 368 111
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.