místní autobus

Bus 701 (729701 327)

6+

  • 14:41 Brno,,Úzká 100 0 km
  • 14:44 Brno,,Opuštěná D 100 1 km
  • 14:46 Brno,,Tržní 100 3 km
  • 14:50 Brno,,Černovičky 101 6 km
  • 14:52 Brno,Slatina,sídliště 101 8 km
  • 14:55 Šlapanice,Bedřichovice,rozc. D 610 10 km
  • 14:57 Velatice,,Maxlůvka D 610 12 km
  • 15:00 Velatice 610 14 km
  • 15:01 Mokrá-Horákov,,cementárna rozc. D 610 15 km
  • 15:03 Mokrá-Horákov,Horákov 610 16 km
  • 15:04 Mokrá-Horákov,,sídliště 610 17 km
  • 15:05 Mokrá-Horákov,Mokrá 610 17 km
  • 15:08 Mokrá-Horákov,,lom 610 18 km
  • 15:11 Hostěnice,,kasárna 720 20 km
  • 15:13 Hostěnice,,ObÚ 720 21 km
    • Brno - Mokrá-Horákov - Hostěnice - Pozořice
    • BDS-BUS, s.r.o.; Velká Bíteš; 566 502 225
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK. www.idsjmk.cz
    • Grafikony: PD: T811 SN: T812
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 70 cestujících.
    • linka 701 [IDS JMK]