místní autobus

Bus 106 (729106 203)

6+

  • 8:12 Brno,,ÚAN Zvonařka 100 0 km
  • 8:16 Brno,,Tržní 100 2 km
  • 8:29 Holubice,,nadjezd D 620 16 km
  • 8:31 Velešovice,,rozc.1.0 D 635 18 km
  • 8:37 Slavkov u Brna,,aut.st. 635 22 km
  • 8:40 Slavkov u Brna,,rozc.k žel.st.0.5 635 22 km
  • 8:43 Nížkovice,,rozc.0.3 D 635 26 km
  • 8:46 Heršpice,,Bílý Vlk D 635 28 km
  • 8:48 Žarošice,Těšanka D 643 31 km
  • 8:50 Žarošice,Zdravá Voda D 643 33 km
  • 8:53 Žarošice,Silničná,rozc.Uhřice 652 35 km
  • 8:56 Žarošice,,škola D 652 36 km
  • 8:57 Žarošice 652 37 km
  • 9:02 Archlebov 652 40 km
  • 9:06 Dražůvky 652 42 km
  • 9:10 Želetice,,statek D 662 45 km
  • 9:11 Želetice 662 45 km
  • 9:14 Nenkovice,,u kašny 662 46 km
  • 9:15 Nenkovice,,ObÚ D 662 47 km
  • 9:16 Nenkovice,,škola 662 47 km
  • 9:19 Stavěšice 662 48 km
  • 9:23 Strážovice 662 51 km
  • 9:30 Kyjov,,nem. 675 56 km
  • 9:32 Kyjov,,aut.st. 675 57 km
    • Brno - Slavkov u Brna - Žarošice - Dražůvky - Kyjov
    • ČSAD Kyjov Bus a.s.; Kyjov; 518 698 453
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK. www.idsjmk.cz
    • Grafikony: PD: T501 SN: T502
    • Spoje projíždějí mezi zastávkami Brno, Tržní a Holubice, nadjezd nebo opačně přes tarifní zóny 101 a 610
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 110 a 70 cestujících.
    • linka 106 [IDS JMK]