místní autobus

Bus 106 (729106 218)

6+

  • 20:27 Kyjov,,aut.st. 675 0 km
  • 20:29 Kyjov,,nem. 675 1 km
  • 20:36 Strážovice 662 6 km
  • 20:40 Stavěšice 662 9 km
  • 20:43 Nenkovice,,škola 662 10 km
  • 20:44 Nenkovice,,ObÚ D 662 10 km
  • 20:45 Nenkovice,,u kašny 662 11 km
  • 20:48 Želetice 662 12 km
  • 20:49 Želetice,,statek D 662 12 km
  • 20:53 Dražůvky 652 15 km
  • 20:57 Archlebov 652 17 km
  • 21:02 Žarošice 652 20 km
  • 21:03 Žarošice,,škola D 652 21 km
  • 21:06 Žarošice,Silničná,rozc.Uhřice 652 22 km
  • 21:09 Žarošice,Zdravá Voda D 643 24 km
  • 21:11 Žarošice,Těšanka D 643 26 km
  • 21:13 Heršpice,,Bílý Vlk D 635 28 km
  • 21:16 Nížkovice,,rozc.0.3 D 635 31 km
  • 21:19 Slavkov u Brna,,rozc.k žel.st.0.5 635 35 km
  • 21:22 Slavkov u Brna,,aut.st. 635 35 km
  • 21:28 Velešovice,,rozc.1.0 D 635 39 km
  • 21:30 Holubice,,nadjezd D 620 41 km
  • 21:43 Brno,,Tržní D 100 56 km
  • 21:47 Brno,,ÚAN Zvonařka 100 57 km
    • Brno - Slavkov u Brna - Žarošice - Dražůvky - Kyjov
    • ČSAD Kyjov Bus a.s.; Kyjov; 518 698 453
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK. www.idsjmk.cz
    • Grafikony: PD: T501 SN: T502
    • Spoje projíždějí mezi zastávkami Brno, Tržní a Holubice, nadjezd nebo opačně přes tarifní zóny 101 a 610
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 110 a 70 cestujících.
    • linka 106 [IDS JMK]