místní autobus

Bus 201 (728201 220)

6+H

  • 11:55 Jedovnice,,garáže ČAD 232 0 km
  • 12:00 Jedovnice,,nám. 232 1 km
  • 12:01 Jedovnice,,chaloupky 232 1 km
  • 12:05 Rudice 232 4 km
  • 12:19 Křtiny,,ObÚ 220 16 km
  • 12:20 Křtiny,,kino D 220 16 km
  • 12:21 Křtiny,,pivovar D 220 17 km
  • 12:23 Bukovina,,rozc.2.0 220 18 km
  • 12:26 Březina,Lhotky,rozc.1.7 D 220 20 km
  • 12:27 Březina,,u sokolovny 220 20 km
  • 12:28 Březina,,U pomníku 220 21 km
  • 12:30 Březina,,škola 220 21 km
  • 12:33 Ochoz u Brna,,rozc.Kanice D 210 24 km
  • 12:35 Ochoz u Brna,,rest.u Votruby 210 25 km
  • 12:36 Ochoz u Brna,,Na pastýřkách 210 25 km
  • 12:38 Ochoz u Brna,Říčky,rozc. D 210 26 km
  • 12:40 Brno,,Na spáleništi D 210 27 km
  • 12:44 Brno,,Velká Klajdovka 101 31 km
  • 12:46 Brno,,Strnadova D 101 33 km
  • 12:48 Brno,,Prušánecká D 101 34 km
  • 12:52 Brno,,Stará osada 100 36 km
  • 12:55 Brno,Židenice,nádraží 100 36 km
    • Brno - Ochoz u Brna - Křtiny - Jedovnice
    • BDS-BUS, s.r.o.; Velká Bíteš; 566 502 225
    • jede 3.,4.,10.XII.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK. www.idsjmk.cz
    • Grafikony: PD: V5207 SN: V5207
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 70 cestujících.
    • linka 201 [IDS JMK]