místní autobus

Bus 201 (728201 207)

6+H

  • 8:06 Brno,Židenice,nádraží 100 0 km
  • 8:09 8:12 Brno,,Stará osada 100 1 km
  • 8:16 Brno,,Prušánecká D 101 3 km
  • 8:18 Brno,,Strnadova D 101 4 km
  • 8:22 Brno,,Velká Klajdovka 101 6 km
  • 8:26 Brno,,Na spáleništi D 210 10 km
  • 8:28 Ochoz u Brna,Říčky,rozc. D 210 10 km
  • 8:30 Ochoz u Brna,,Na pastýřkách 210 11 km
  • 8:32 Ochoz u Brna,,ObÚ 210 12 km
  • 8:34 Ochoz u Brna,,rest.u Votruby 210 12 km
  • 8:36 Ochoz u Brna,,rozc.Kanice D 210 13 km
  • 8:40 Březina,,Táborská 220 16 km
  • 8:41 Březina,,U pomníku 220 16 km
  • 8:42 Březina,,u sokolovny 220 17 km
  • 8:43 Březina,Lhotky,rozc.1.7 D 220 17 km
  • 8:44 Bukovina,,rozc.2.0 220 18 km
  • 8:45 Křtiny,,pivovar D 220 18 km
  • 8:46 Křtiny,,kino D 220 19 km
  • 8:47 Křtiny,,ObÚ 220 20 km
  • 9:01 Rudice 232 32 km
  • 9:05 Jedovnice,,chaloupky 232 34 km
  • 9:06 Jedovnice,,nám. 232 35 km
  • 9:07 Jedovnice,,garáže ČAD 232 36 km
    • Brno - Ochoz u Brna - Křtiny - Jedovnice
    • BDS-BUS, s.r.o.; Velká Bíteš; 566 502 225
    • jede 3.,4.,10.XII.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS JMK. www.idsjmk.cz
    • Grafikony: PD: V5207 SN: V5207
    • Vzhledem ke stavebnímu stavu zastávek nelze garantovat bezbariérový nástup do a výstup z vozidla na všech zastávkách.
    • Přeprava na lince je zajišťována vozidly o kapacitě: 70 cestujících.
    • linka 201 [IDS JMK]