místní autobus

Bus 780931 201

6+

  • 6:15 Prostějov,,aut.st. MHDx 2 41 0 km
  • 6:19 Prostějov,,Újezd MHD 41 0 km
  • 6:23 Prostějov,,Železárny MHD 41 3 km
  • 6:27 Bedihošť 46 6 km
  • 6:30 Čehovice 46,49 8 km
  • 6:34 Čelčice 49 11 km
  • 6:38 Klenovice na Hané 49 13 km
  • 6:40 Obědkovice 49 14 km
  • 6:43 Polkovice,,rozc. 49 16 km
  • 6:47 Uhřičice 49,58 19 km
  • 6:52 Kojetín,,nám. 58 22 km
  • 6:55 Kojetín,,žel.st. 58 22 km
  • 7:01 Bezměrov 202 27 km
  • 7:03 Kroměříž,Hradisko 202,201 28 km
  • 7:04 Kroměříž,Postoupky 202,201 29 km
  • 7:08 Kroměříž,,Kojetínská 201 35 km
  • 7:10 Kroměříž,,Milíčovo nám. MHD 201 35 km
  • 7:20 Kroměříž,,aut.nádr. MHD 7 201 35 km
  • 7:24 Kroměříž,Bílany,rozc. - 38 km
  • 7:25 Hulín,,spínačka - 42 km
  • 7:28 Hulín,,nám. - 42 km
  • 7:30 Hulín,,u podjezdu - 42 km
  • 7:31 Pravčice,,rozc.0.5 - 43 km
  • 7:34 Třebětice - 45 km
  • 7:35 Holešov,Količín,rozc. - 46 km
  • 7:37 Holešov,,Sfinx - 47 km
  • 7:42 Holešov,,žel.st. 5 - 50 km
  • 7:45 Holešov,,Masarykova - 50 km
  • 7:50 Martinice - 54 km
  • 7:52 Horní Lapač - 55 km
  • 7:55 Fryšták,,Žabárna - 58 km
  • 7:57 Fryšták,,Lukoveček rozc.1.0 - 60 km
  • 8:00 Fryšták,,nám. - 61 km
  • 8:02 Zlín,Kostelec,přehrada - 63 km
  • 8:08 Zlín,,Vysoká mez MHD - 68 km
  • 8:15 Zlín,,aut.nádr. MHD - 70 km
    • Prostějov-Kojetín-Zlín
    • FTL - First Transport Lines, a.s.; Prostějov; 582 320 229
    • jede v 6,+
    • V úseku Prostějov, aut. st. - Kroměříž, aut. nádr. platí tarif Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK). Pro cestující vyjíždějící z IDSOK a opačně platí kilometrický tarif a smluvní přepravní podmínky dopravce FTL - First Transport Lines, a.s. Prostějov. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o aktuálním provozu linek, tarifu a jízdenkách IDSOK Vám poskytne Informační linka, tel. 588 88 77 88