místní autobus

Bus 700152 27

X

  • 17:30 Králíky,,aut.st. 4 P950 0 km
  • 17:33 Králíky,Červený Potok,obchod P954 3 km
  • 17:35 Králíky,Červený Potok,u kostela P954 4 km
  • 17:37 Dolní Morava,,kaple P956 5 km
  • 17:38 Dolní Morava,,statek P956 5 km
  • 17:40 Dolní Morava,,Moravská krčma P956 6 km
  • 17:42 Dolní Morava,,obchod P956 7 km
  • 17:44 Dolní Morava,,tábor P956 8 km
  • 17:46 Dolní Morava,,lesní správa P956 9 km
  • 17:48 Dolní Morava,,lesovna P956 10 km
  • 17:50 Dolní Morava,,konečná P956 11 km
    • Lichkov-Králíky-Dolní Morava
    • Josef Pinkas; Králíky; 602 142 183
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.