÷

Bus 490751 9

XH

  • 15:15 Tachov,,aut.nádr. 1 126 0 km
  • 15:19 Tachov,,u Rybeny 126 1 km
  • 15:21 Tachov,,Chodská Agroservis D 126 2 km
  • 15:23 Tachov,,Rapotínská 126 2 km
  • 15:24 Tachov,,SSRV D 126 3 km
  • 15:27 Tachov,Velký Rapotín 126 6 km
  • 15:29 Částkov,Maršovy Chody,rozc. D 126 8 km
  • 15:30 Částkov,Maršovy Chody 126 8 km
  • 15:31 Částkov,Maršovy Chody,rozc. D 126 8 km
  • 15:34 Dlouhý Újezd,,rozc. D 126,141 10 km
  • 15:41 Hošťka,Žebráky 141,127 15 km
  • 15:48 Hošťka 127 19 km
  • 15:53 Rozvadov,,rozc. D 127 22 km
  • 15:55 Rozvadov,,u motorestu 127 24 km
  • 15:57 Rozvadov,,hor.zast. 127 25 km
    • Tachov-Hošťka-Rozvadov
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Tachov; 311 653 777, 725 100 725
    • jede v X
    • Na lince platí smluvní přepravní podmínky a tarif Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách (SPP) jsou k dispozici ve vozidlech na lince. Úplné znění tarifu, SPP a úplné informace o přiřazení zastávek k zónám jsou k dispozici na www.idpk.cz
    • Infolinka IDPK: 378 035 477 (pracovní dny 6-18h). Nástup v zast. se symbolem telefonu je možný pouze po předchozím objednání (infolinka IDPK či www.idpk.cz). Objednání nástupu do spoje na zavolání je nutné nejpozději 30 minut před vyjetím spoje z výchozí zastávky.