÷

Bus 490751 7

XH

  • 13:15 Tachov,,aut.nádr. 1 126 0 km
  • 13:18 Tachov,,u Rybeny 126 1 km
  • 13:20 Tachov,,Chodská Agroservis D 126 2 km
  • 13:21 Tachov,,Rapotínská 126 2 km
  • 13:22 Tachov,,SSRV D 126 3 km
  • 13:25 Tachov,Velký Rapotín 126 6 km
  • 13:27 Částkov,Maršovy Chody,rozc. D 126 8 km
  • 13:28 Částkov,Maršovy Chody 126 8 km
  • 13:31 Částkov,,obec 126 10 km
  • 13:34 Částkov,Maršovy Chody 126 12 km
  • 13:35 Částkov,Maršovy Chody,rozc. D 126 12 km
  • 13:38 Dlouhý Újezd,,rozc. D 126,141 14 km
  • 13:45 Hošťka,Žebráky 141,127 19 km
  • 13:52 Hošťka 127 23 km
  • 13:57 Rozvadov,,rozc. D 127 26 km
  • 13:59 Rozvadov,,u motorestu 127 28 km
  • 14:01 Rozvadov,,hor.zast. 127 29 km
    • Tachov-Hošťka-Rozvadov
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Tachov; 311 653 777, 725 100 725
    • jede v X
    • Na lince platí smluvní přepravní podmínky a tarif Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách (SPP) jsou k dispozici ve vozidlech na lince. Úplné znění tarifu, SPP a úplné informace o přiřazení zastávek k zónám jsou k dispozici na www.idpk.cz
    • Infolinka IDPK: 378 035 477 (pracovní dny 6-18h). Nástup v zast. se symbolem telefonu je možný pouze po předchozím objednání (infolinka IDPK či www.idpk.cz). Objednání nástupu do spoje na zavolání je nutné nejpozději 30 minut před vyjetím spoje z výchozí zastávky.